Posiada wieloletnie doświadczenie w stałej obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców branży transportowej, logistycznej i paliwowej. Reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych i podatkowych.

Wykładowca na Uniwersytecie SWPS.

Członek Komisji Legislacyjnej Naczelnej Rady Adwokackiej.

Autor i współautor kilkunastu publikacji naukowych i kilkudziesięciu publikacji eksperckich. Jako ekspert wielokrotnie wypowiadał się m.in. dla Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolita.

Jest autorem publikacji w czasopismach branżowych, m. in. Truck&Business Polska, Transport Manager, Truck.pl.

Prelegent na konferencjach naukowych i branżowych.

Jako pełnomocnik reprezentował Klientów przed Trybunałem Konstytucyjnym, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Wojewódzkim Sądami Administracyjnymi oraz Sądami powszechnymi wszystkich instancji.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studia Doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył również Studia Podyplomowe – Akademię Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Skarbowości i Podatków na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Od 2006 r. jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka

PrawnicyTransportu.pl jest firmą prawniczą świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego dla branży transportowej, logistycznej i paliwowej.

PrawnicyTransportu.pl