PrawnicyTransportu.pl | Kancelaria Adwokacka Dawid Korczyński specjalizuje się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców branży transportowej, logistycznej i paliwowej.

Zespół kancelarii posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie i reprezentacji Klientów w postępowaniach przed Organami (m. in. ITD, GITD, UCS) oraz Sądami.

Klientom Kancelarii pomagamy m.in. we wdrażaniu procedur prawnych, opracowywaniu dokumentów oraz uzyskiwaniu odpowiednich pozwoleń i licencji.  Prowadzimy szkolenia m. in. zakresu prawa transportowego oraz SENT.

Założycielem Kancelarii jest Adwokat Dawid Korczyński.

Wykładowca na Uniwersytecie SWPS. Członek Komisji Legislacyjnej Naczelnej Rady Adwokackiej. Autor i współautor kilkunastu publikacji naukowych i kilkudziesięciu publikacji eksperckich. Jako ekspert wielokrotnie wypowiadał się m.in. dla Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolita. Jest autorem publikacji w czasopismach branżowych, m. in. Truck&Business Polska, Transport Manager, Truck.pl. Prelegent na konferencjach naukowych i branżowych.

Jako pełnomocnik reprezentował Klientów przed Trybunałem Konstytucyjnym, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym, Wojewódzkim Sądami Administracyjnymi oraz Sądami powszechnymi wszystkich instancji.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył również Studia Podyplomowe – Akademię Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowe Studium Skarbowości i Podatków na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Od 2006 r. jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu.

KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka

PrawnicyTransportu.pl jest firmą prawniczą świadczącą usługi doradztwa prawnego i podatkowego dla branży transportowej, logistycznej i paliwowej.

PrawnicyTransportu.pl