7 lipca 2017 r. mija termin przekazania informacji o infrastrukturze paliwowej

PrawnicyTransportu.plKomentarze (0)

Jak informowaliśmy we wcześniejszym wpisie pt.: Nowe obowiązki sprawozdawcze i informacyjne dot. paliw ciekłych od lipca i sierpnia, na podmioty z branży paliwowej zostały nałożone nowe obowiązki sprawozdawcze i informacyjne – wpis z dnia 12 czerwca 2017 r.

Do 7 lipca 2017 r. firmy paliwowe muszą złożyć Prezesowi Urzędu Regulacji Energetyki Informację o rodzajach i lokalizacji infrastruktury paliw ciekłych wykorzystywanej do prowadzenia działalności.  Wzór informacji stanowi załącznik do Rozporzadzenia z 16 maja 2017 r w sprawie wzoru informacji o rodzajach i lokalizacji infrastruktury paliw cieklych.

W tym miejscu znajdziecie Państwo aktywny formularz do wypełnienia Informacja o rodzajach i lokalizacji infrastruktury paliw ciekłych w.d.p.d._aktywny wzór.

Ewentualne dalsze informacje dotyczące sposobu wypełnienia informacji znajdziecie Państwo na stronie URE w tym miejscu.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest KORCZYŃSKI Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Poznaniu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@prawnicybiznesu.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: